Career at IMCoPharma

Asistent(ka) logistiky

Společnost IMCoPharma hledá nové uchazeče do dynamického mladého týmu. Práce je vhodná pro uchazeče s alespoň minimální zkušeností v oboru.

Popis pozice:

  • organizace silniční, vlakové, námořní, letecké přepravy
  • navrhování optimálního druhu přeprav u konkrétních zakázek v souladu se strategií firmy
  • zajišťování a sjednávání obchodních zakázek s přepravními firmami.
  • spolupráce s obchodním oddělením a s oddělením skladu
  • emailová, telefonická a občasná osobní komunikace s dopravními firmami

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v logistice alespoň rok
  • znalost celní problematiky a transportní dokumentace
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • motivující mzdové ohodnocení
  • firemní stravování v budově pracoviště, příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • příspěvek na sportovní aktivity nebo příspěvek ve formě FlexiPass
  • dotovaná firemní doprava minibusem z Ostravy do Bílovce a zpět
  • standardní pracovní doba: 8:00 - 16:30, popř. možná jiná dohoda
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • příměstské tábory a firemní školka
  • očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

Ing. Kristýna Zátopková
+420 608 296 675

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file