Career at IMCoPharma

Asistent/ka recepce

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • organizační schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce:

  • vyřizování příchozích hovorů, jejich přepojování na příslušná oddělení
  • třídění emailové a papírové pošty a její rozdělení na příslušná oddělení
  • skenování pošty do PC a zavedení do systému
  • třídění a evidence faktur, jejich skenování do systému
  • zajišťování nákupu jízdenek na služební cesty pro zaměstnance firmy (vlakové jízdenky, letenky)
  • evidence jízd zaměstnanců při využívání dopravy firemním minibusem a jejich vyúčtování
  • objednávání firemních obědů, evidence obědů a následné vyúčtování zaměstnancům
  • správa rezervace zasedací místnosti
  • vítání návštěv, příprava drobného občerstvení návštěvám
  • vyřizování dalších operativních záležitostí dle firemních priorit

Nabízíme:

  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • adaptace a zaučení na pracovišti
  • mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče
  • firemní stravování v budově pracoviště, stravenky po zkušební době
  • příspěvek na sportovní aktivity po zkušební době
  • zajištěna firemní doprava minibusem z Ostravy do Bílovce a zpět zajištěna
  • standardní pracovní doba: 8:00 - 16:30
Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

Ing. Kristýna Zátopková
+420 608 296 675

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file