Visit our distribution portal.
Career at IMCoPharma

Koordinátor registrací s ruštinou

Náplň práce:

  • koordinace registračních procedur - úkoly a činnosti spojené s registrací farmaceutických látek a léčivých přípravků jako je koordinace řešení žádostí souvisejících s registrací (pro Ukrajinu, Rusko a další země)
  • spolupráce s odbornými posuzovateli a administrativními pracovníky, komunikace s kompetentními autoritami zemí CIS
  • kontrola překladů, zpracovávání normativní a registrační dokumentace pro země CIS
  • kontrola procedur souvisejících s registrací farmaceutických látek a léčivých přípravků v uvedených zemích

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání farmaceutického nebo chemického směru
  • komunikativní znalost ruského jazyka (minimálně B2)
  • komunikativní znalost anglického jazyka (minimálně B1
  • vhodné pro studenty posledního ročníku či absolventy
  • znalost práce na počítači, komunikativnost, spolehlivost, schopnost samostatného řešení úkolů, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu

Nabízíme:

  • jedinečnou možnost participovat na novém projektu, práci na mezinárodních projektech
  • moderní pracovní prostředí a vybavení, služební cesty do zahraničí
  • multikulturní pracovní prostředí
  • perspektivní a dlouhodobou spolupráci
  • možnost osobního i profesního růstu
  • mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče, firemní stravování, firemní doprava z Ostravy do Bílovce, stravenky po zkušební době, notebook, telefon, novou moderní kancelář, příspěvek na sport, firemní akce

Místo výkonu práce: Bílovec

Termín nástupu: dle dohody

Doplňující informace: V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým průvodním dopisem.

Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file