Career at IMCoPharma

Mzdová účetní

Vivesa holding s.r.o., česká soukromá investiční společnost, která se zabývá investicemi a rozvojem ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, hledá posilu do týmu na pozici Mzdová účetní.

Náplň práce:

  • kontrola docházek, zpracování mezd
  • plnění povinností spojených se vznikem a ukončením pracovního poměru
  • komunikace s úřady, součinnost při kontrolách
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • vyhotovení a odeslání měsíčních přehledů, ELDP
  • archivace dat
  • práce v systému Altus Vario, správa údajů v docházkovém systému RON
  • další úkoly spojené s běžným denním chodem mzdové účtárny
  • pomocné účetní práce

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání – ekonomického směru výhodou
  • znalost mzdové legislativy
  • zkušenost se zpracováním mezd ve směnných provozech (výhodou)
  • znalost MS Office, především MS Excel
  • pečlivost, přesnost a samostatnost

Nabízíme:

  • moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • adaptace a zaučení na pracovišti
  • firemní stravování v budově pracoviště, příspěvek na stravování
  • příspěvek na sportovní aktivity nebo příspěvek ve formě FlexiPass
  • firemní doprava minibusem z Ostravy do Bílovce a zpět zajištěna
  • standardní pracovní doba: 8:00 - 16:30
Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Ing. Kristýna Zátopková
+420 608 296 675

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file