Career at IMCoPharma

Odborný specialista pro podporu zahraničního obchodu a oddělení R&D

Společnost IMCoPharma a.s. hledá vhodné uchazeče na pozici Odborný specialista pro podporu zahraničního obchodu a oddělení R&D.

Náplň práce:

Jedná se o pozici v zahraničním obchodě v kolektivu spolupracovníků z oddělení marketingu, obchodu a nákupu, s komunikací s obchodními partnery z celého světa a s možností neustálého profesního růstu.

- Komunikace s klienty v anglickém jazyce.
- Řešení a řízení stávajících projektů a jejich realizace.
- Nové akvizice – projekty – se řeší kolektivně pod vedením nadřízeného.
- Účast na výstavách popř. B2B konferencích v zahraniční (EU) za účelem vyhledávání nových obchodních příležitostí a partnerů, první analýza jejich portfolia produktů a služeb.
- Cestování na světové farmaceutické trhy, práce na mezinárodních projektech.

Požadujeme:

- VŠ, fakulta farmacie, přírodních věd nebo chemicko-technologická, vhodné i pro pro absolventy (dvě pozice),
- znalost anglického jazyka, schopnost ústní a telefonické komunikace,
- řidičský průkaz sk. B.,
- znalost práce na PC,
- komunikativnost a spolehlivost, schopnost samostatného řešení úkolů,
- vysoké pracovní nasazení, flexibilitu.

Nabízíme:

- Motivující ohodnocení v závislosti na schopnostech plnit svěřené úkoly,
- prémie v závislosti na ekonomických výsledcích celé firmy,
- práci na mezinárodních projektech, cestování na mezinárodní farmaceutické trhy,
- moderní pracovní prostředí a moderní pracovní vybavení,
- aktivní využití anglického jazyka,
- multikulturní pracovní prostředí,
- perspektivní a dlouhodobou spolupráci,
- možnost profesního i osobního růstu.

Pracovní podmínky:

- mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče,
- firemní stravování, stravenky, firemní doprava z Ostravy.

Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec (v blízkosti Ostravy)

Contact:

Ing. Lucie Fricová
+420 774 453 376

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file