Career at IMCoPharma

Podpora nákupního oddělení – back office

Společnost IMCoPharma a.s. je součástí mezinárodního řetězce Barentz a působí v oblasti obchodu a distribuce se substancemi pro farmaceutický průmysl. Orientuje se především na země SNS.

Aktuálně rozšiřujeme náš stávávající tým o kolegu na pozici Podpora nákupního oddělení/back office s AJ.

Náplň práce:

  • jedná se o asistentskou pozici na oddělení nákupu = "pravá ruka" zkušené nákupčí
  • Vaší pracovní náplní budou tyto aktivity, na které Vás plně zaučíme:
  • administrativní podpora senior specialisty nákupu
  • práce v systému CRM a dalších interních systémech
  • spolupráce/podpora při vyřizování objednávek, hlídání termínů
  • občasná emailová popřípadě telefonická komunikace se zahraničními dodavateli v anglickém jazyce (po zaučení)
  • podpora nákupního oddělení při inventuře a likvidaci zboží
  • spolupráce s oddělením logistiky, s obchodním oddělením a účetním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk – komunikativní znalost, schopnost písemné a do budoucna i telefonické komunikace
  • znalost práce v programu Excel na uživatelské úrovni
  • systematičnost, pečlivost, schopnost práce s daty, logické myšlení

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu, který Vás podrží
  • dostatečnou dobu na zaučení
  • možnost profesního postupu i osobního rozvoje na oddělení nákupu
  • práci v úspěšné farmaceutické exportní společnosti
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • nové a krásné pracovní prostředí a moderní informační technologie
  • Zajímavé benefity: nárok na 5 týdnů dovolené po odpracovaném roce, příspěvek na sport, příspěvek na stravné dle odpracované doby, vlastní jídelna a špičkový kuchař, zkrácená pracovní doba v pátek 8:00 – 15:00, zajištění svozu z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět a další.
  • první rok smlouva na dobu určitou, po roce při oboustranné spokojenosti doba neurčitá
Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Ing. Lucie Fricová
+420 774 453 376

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file