Career at IMCoPharma

Purchasing Specialist/Specialista nákupu

Náplň práce:

  • kontrola skladových zásob a poptávání produktů dle příslušné kvality na základě požadavků z výroby
  • vystavování objednávek a vedení agendy objednávek
  • příjem a kontrola zboží (šarže, expirace, kvalita atd.)
  • inventura a likvidace zboží
  • práce v interním systému

Očekáváme:

  • anglický jazyk – komunikativní znalost alespoň B2
  • SŠ,VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou)
  • zkušenosti z oblasti nákupu (výhodou)

Nabízíme:

  • možnost profesního i osobního růstu a perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • moderní kancelářské prostory a high-tech komunikační a PC technologie
  • firemní jídelna v budově pracoviště, příspěvek na stravování
  • příspěvek na sportovní aktivity nebo příspěvek ve formě FlexiPass
  • firemní doprava minibusem z Ostravy do Bílovce a zpět zajištěna
  • firemní školka a pořádání příměstských táborů pro děti zaměstnanců
Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Ing. Karin Kovalová
+420 774 453 376

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file