Career at IMCoPharma

Sales Administrative Assistant with Russian language/Referent obchodního oddělení s RJ

Náplň práce

  • každodenní telefonická a písemná komunikace v ruštině
  • zpracování podkladů pro obchodní oddělení
  • vedení obchodních případů, obchodních smluv, agendy, zpracování faktur
  • sledování obchodních případů
  • práce v obchodním týmu
  • vyřizování objednávek, koordinace logistiky, koordinace plateb

Požadavky

  • ruský jazyk slovem i písmem (každodenní telefonická a písemná komunikace) na úrovni C1
  • anglický jazyk – komunikativní znalost na úrovni B1
  • VŠ, popř. SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou)
  • zkušenosti z obchodní oblasti výhodou (nikoli podmínkou)
  • chuť profesně se rozvíjet

Nabízíme

  • možnost profesního i osobního růstu a perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • moderní kancelářské prostory a high-tech komunikační a PC technologie
  • firemní jídelna v budově pracoviště, příspěvek na stravování
  • příspěvek na sportovní aktivity nebo příspěvek ve formě FlexiPass
  • firemní doprava minibusem z Ostravy do Bílovce a zpět zajištěna
Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Ing. Kristýna Zátopková
+420 608 296 675

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file