Career at IMCoPharma

Skladník/administrativní podpora skladu

Společnost IMCoPharma a.s. je součástí mezinárodního řetězce Barentz a působí v oblasti obchodu a distribuce se substancemi pro farmaceutický průmysl. Orientuje se především na země SNS.

Aktuálně rozšiřujeme náš stávávající tým o kolegu na pozici Skladník/skladnice/administrativní podpora skladu.

Pracovní náplň:

  • vykládka/příjem a nakládka zboží pomocí VZV
  • ukládání zboží a kontrola skladování zboží
  • vyskladnění a vychystávání zboží - příprava zboží k expedici k zákazníkovi
  • kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů
  • obsluha systému WMS/čárové kódy ve skladu = zaučíme
  • spolupráce při inveturách skladu

občasné řízení firemního vozidla – rozvážka zboží/dokumentů (nepravidelně)

  • týmová práce ve zhruba desetičlenném kolektivu

Požadujeme:

  • ŘP sk. B = aktivní řidič
  • aktivní přístup k práci
  • platný průkaz na VZV výhodou
  • předchozí praxe ve skladu výhodou

Nabízíme:

  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • firemní stravování v budově pracoviště, sleva na stravné dle odpracované doby
  • firemní doprava minibusem z Ostravy a zpět zdarma
  • Místo výkonu práce: Bílovec u Ostravy a Stachovice u Fulneku (střídavé pracoviště dle potřeby, možnost dopravy od zaměstnavatele mezi Bílovcem a Stachovicemi)
  • Zajímavé benefity: nárok na 5 týdnů dovolené po odpracovaném roce, příspěvek na sport, příspěvek na stravné dle odpracované doby, vlastní jídelna a špičkový kuchař, zkrácená pracovní doba v pátek 8:00 – 15:00, zajištění svozu z Ostravy-Svinova do Bílovce a zpět a další.
Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec/Stachovice

Contact:

Ing. Lucie Fricová
+420 774 453 376

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file