Visit our distribution portal.
Career at IMCoPharma

Specialista lidských zdrojů (pro absolventy VŠ)

Náplň práce:

  • vedení personální agendy, náborového procesu, řešení problematiky pracovněprávních vztahů-komplexní zodpovědnost za náborový proces (inzerce na volných pracovních míst, selekce CV,pozvánky uchazečům, zamítání nevhodných uchazečů)-realizace výběrových řízení na volná pracovní místa, osobní a telefonický pohovory s uchazeči
  • tvorba a vedení pracovních smluv, mzdových výměrů a ostatní dokumentace dle Zákoníkupráce-zodpovědnost za pracovně-lékařskou problematiku a hlídání termínů prohlídek

Požadujeme:

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1-B2) nutností
  • český jazyk – komunikativní úroveň
  • VŠ vzdělání se zaměřením na psychologii či řízení lidských zdrojů nutností
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • zajištění dopravy z Ostravy- Svinova do sídla společnosti v Bílovci a zpět
  • práci v úspěšné farmaceutické exportní společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • moderní a příjemné pracovní prostředí v menším týmu (pracoviště v Bílovci)
  • pestré spektrum pracovních úkolů
Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file