Visit our distribution portal.
Career at IMCoPharma

Specialista nákupu s AJ (vhodné i pro absolventy VŠ)

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za plánování, koordinaci a realizaci aktivit v oblasti nákupu, dodávek a distribuce materiálu, zboží a surovin v souladu se strategií organizace
  • monitorování trhu a vyjednávání o nákupních cenách
  • zajišťování a sjednávání obchodních zakázek s dodavateli zboží
  • zodpovědnost za efektivitu nákupního procesu
  • manipulace s interním systémem firmy (CRM, sharepoint) a s elektronickým skladovacím systémem (Altus Vario)
  • vedení evidence smluvních dodavatelů, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek
  • realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení
  • emailová, telefonická a občasná osobní komunikace s dodavateli.
  • občasné služební cesty a jednání v rámci ČR i do zahraničí.
  • výjimečné reprezentování firmy na vybraných veletrzích a výstavách

Požadujeme:

  • min. VŠ vzdělání
  • pokročilá a komunikativní znalost AJ (nutností)
  • praxe v oblasti nákupu vítána (i mimo farmaceutický průmysl)

Nabízíme:

  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • adaptace a zaučení na pracovišti
  • mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče
  • firemní stravování v budově pracoviště, stravenky
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • firemní doprava minibusem z Ostravy a zpět zajištěna

místo výkonu práce: Bílovec u Ostravy

termín nástupu: ihned/dle dohody

Start

ihned/dle dohody

Location

Bílovec

Contact:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file