Visit our distribution portal.
Career at IMCoPharma

Specialista obchodního oddělení

Společnost IMCoPharma a.s. hledá nové uchazeče se znalostí ruštiny pro posílení svého obchodního týmu na pozici Referent obchodního oddělení. Práce je vhodná pro rodilé mluvčí alespoň se základní znalostí češtiny nebo pro absolventy rusistiky, kteří dosáhli vysoké úrovně mluvené a psané ruštiny.

Požadujeme:

  • ruský jazyk - slovem i písmem (každodenní telefonická a písemná komunikace)
  • český jazyk – komunikativní úroveň výhodou (pro cizince)
  • anglický jazyk – komunikativní znalost
  • VŠ, popř. SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B (výhodou)
  • zkušenosti z obchodní oblasti výhodou (nikoli podmínkou)
  • chuť profesně se rozvíjet

Nabízíme:

  • práci v úspěšné farmaceutické exportní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost profesního i osobního růstu
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce, po zapracování možnost služebních cest do zemí SNS
  • moderní a příjemné pracovní prostředí v menším týmu (pracoviště v Bílovci)
  • pestré spektrum pracovních úkolů
  • možnost domluvy práce na částečný úvazek (pro studenty)

Náplň práce:

  • každodenní telefonická a písemná komunikace v ruštině
  • rozvoj obchodních vazeb s našimi klíčovými i novými klienty
  • vedení obchodních případů a agend
  • sledování obchodních případů a plnění stanovených cílů v rámci projektů
  • práce v obchodním týmu
  • vyřizování objednávek, koordinace logistiky, koordinace plateb

Pracovní podmínky:

  • mzdové ohodnocení dle praxe uchazeče
  • firemní stravování
  • zajištění dopravy Ostrava (Svinov) – Bílovec – Ostrava (Svinov) v případě potřeby
Start

ihned

Location

Bílovec

Contact:

Mgr. Jana Minarčíková
+420 775 440 418

If you are interested, please contact us via contact form.

Are you interested?

Add file